«Блок Петра Порошенка» за Віталія Купрія

09 жовтня 2014 о 13:14 - 2573

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


«Блок Петра Порошенка» за Віталія Купрія

Віталій – відомий правозахисник, який тривалий час допомагає людям боротися зі свавіллям чиновників та активно бореться з корупцією. За десять років своєї громадської роботи він допоміг тисячам людей в боротьбі за їх права. На рахунку правозахисника десятки виграних у держави судових справ на користь «дітей війни», молодих матерів та інших мало захищених верств населення.

Місяць тому Купрій допоміг повернути батькам дитину, яку злочинці викрали з пологового будинку буквально через декілька годин після народження.

Також Віталій активно бореться з корупцією, захищає права місцевих громад, бореться за забезпечення законності та конституційних принципів місцевого самоврядування. Вже ціла низка чиновників притягнута до відповідальності за корупційні дії та розкрадання державного і комунального майна.

Закориснісуспільству справи і принципову проукраїнську позицію Віталія Купрія помітили як в обласній державній адміністрації, так і у Президента. Тому його висування в народні депутати від «Блоку Петра Порошенка» не є випадковим. Молодого, енергійного, чесного кандидата позитивно сприймає абсолютна більшість людей, які з ним знайомі.

І як можна не підтримати того, хто двічі майже не втратив своє життя за інтереси простих людей? Того, кому Партія регіонів арештовувала майно, нищила бізнес, створювала нелюдські умови життя за його активну громадську позицію та патріотизм. Але Віталій Купрій вистояв у цій боротьбі і став єдиною людиною у всій країні, хто наважився в грудні 2013 року подати в суд на Януковича за побиття студентів на Майдані.

Наша країна глибоко хвора і потребує системних змін. Щоб нарешті зажити по­-новому, по­-справжньому, необхідно обирати до органів влади нових і перспективних політиків – таких, як Віталій Купрій. Саме вони створять умови для провадження в життя реформаторських ініціатив Президента України. Саме вони зроблять свій внесок у справу забезпечення миру, подолання корупції та створення якісно нового рівня життя людей.

Віталій Купрій поділяє програму партії «Блок Петра Порошенка» та готовий долучитися до сильної команди Президента для її реалізації. Боротьба з корупцією, реформа судової системи та правоохоронних органів, підвищення якості життя громадян, створення сприятливого інвестиційного клімату та радикальне зменшення податків – це тільки перші кроки, з яких буде відбудовуватись наша держава.

Якщо ми, виборці, втратимо цей шанс оновити нашу владу, то Україна приречена на поразку. Цього допустити не можна! Людина сильна своєю вірою в краще майбутнє. А за вірою повинна іти дія. Підемо і проголосуємо, переконаємо родичів, друзів та сусідів, що іншого шляху у нас на цей час немає. Треба не допустити до влади реваншистів, зрадників українського народу.

Підтримаймо Віталія Купрія на 29­-му виборчому окрузі і віддамо йому свій голос!

Передвиборна агітація

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: