Депутатам Солонянської районної ради

16 вересня 2014 о 21:47 - 4480

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Депутатам Солонянської районної ради

Громадськість Солонянщини вкрай стурбована тим, що за останній час наш регіон є, мабуть, найбільш пасивним щодо кадрових змін, як з боку районної держаної адміністрації, так і з боку районної ради.

Якщо мова йде про чиновників, призначених за часів Януковича, то цілком зрозуміло, що переважна їх більшість навіть не намагалися шукати діалогу з громадою, керуючись лише інтересами, чи бажанням прислужитися режиму Януковича.

Зразки корумпованості, лобіювання власних бізнес-інтересів та утиски свободи слова – весь набір «особливостей» режиму Януковича був застосований в нас на території Солонянського району в особі першого заступника голови Солонянської райдержадміністрації Шерстюка Б.В.

Однак, найприкріше те, що після перемоги Революції Гідності кадрове безглуздя не полишає наш район. Показовим є той факт, що саме голова районної ради Саліженко Л.М. та її «компанія», розпочали свою діяльність після перемоги революції з демонстративного нехтування думкою громадськості та законодавством України. При провадженні своєї кадрової політики, голова районної ради проявляє такий же ганебний, вузько партійний підхід, як і за часів бандитського режиму Партії Регіонів.

Так в минулому, перший заступник голови РДА Шерстюк Б.В. отримує свою посаду, директора Солонянського районного науково-методичного кабінету (РНМК), очевидно за ознакою приналежності до партії, яку ще сьогодні представляє голова районної ради.

Такий принцип ведення кадрової політики нічим не відрізняється від «сімейно-кланового» формування влади в Україні за останні чотири роки. Адже знайти якихось інших аргументів на користь призначення Шерстюка на посаду директора РНМК не вдається.

Саме ця людина, Шерстюк Б.В., будучи першим заступником голови райдержадміністрації, нічого не зробив для благоустрою району, ремонту доріг, саме він допоміг розвалити структуру охорони здоров’я і ЦРЛ, підтримав закриття пологового відділення. Займаючи таку посаду підтримав закриття в районі КРУ, яке тепер знаходиться в Криничанському районі, районної санітарно-епідеміологічної станції, яка знаходиться на сьогодні в Марганці (і які потрібно затрати для того, щоб перевірити школи, дитячі садки та отримати паспорти на допуск до навчального року). Мабуть його ціль і його колег тепер остаточно розвалити освіту в районі. Як може брати участь у конкурсі і займати посаду директора районного науково-методичного кабінету людина, яка не працювала в освіті більше 15 років, про яку методику ми можемо говорити. Як може бути ця людина біля освітян, коли саме Шерстюк Б.В. насильно вимагав від директорів шкіл та їх заступників вступу до Партії регіонів. Саме він постійно заважав роботі відділу освіти, своєю непримиримістю з керівництвом відділу освіти. Адже Шерстюк був ініціатором і тепер зрозуміло чому організатором передачі повноважень на призначення директорів шкіл районною радою та створення такого нікому не потрібного і не зрозумілого підрозділу, якого до речі немає в жодному районі не тільки області,а й України – районного науково-методичного кабінету під патронатом районної ради в особі її голови Саліженко та її «компанії».

Такі дії керівництва районної ради засвідчують про її наміри партійної місії, про наміри партії закріпити свої кадри на місцях. Очевидно в переддень виборів до Верховної Ради, зважаючи на катастрофічне падіння рейтингів, ця партія розраховує втримати «потужну» армію на місцях.

Звертаємося до вас з проханням звернути увагу на дане питання та не підтримувати кандидатуру Шерстюка, так як на сьогодні в освітянській галузі і так безлад (відсутність керівника відділу освіти, головних спеціалістів, звільнення директорів шкіл, великі проблеми з матеріальним забезпеченням) так і ще руйнівна сила в особі Шерстюка зробить все, щоб наші діти навчалися в Криничанському районі або в Дніпропетровську.

Сьогодні стоїть питання про забезпечення навчального процесу людьми, які не заплямували себе в терористичних організаціях чи пособництвом їм, людьми які повинні виховувати в дітях патріотизм. А що зможе Шерстюк, те що вимагатиме від людей під загрозою звільнення їхати в Київ на Антимайдан від Партії регіонів, чи в робочий час направляти людей на майдан до обласної держаної адміністрації в Дніпропетровськ в підтримку режиму Януковича, чи піарити в районі бандита Царьова.

Лише за вашої підтримки та правильного вибору педагоги Солонянського району уникнуть загрози залишитись останнім в Україні «клановим заповідником». Адже, що ми посіємо в душі дітей, те і будемо мати, а саме головне, хто буде сіяти це зерно. Якщо ми не змінимо підхід до освіти на місцевому рівні за нас його ніхто не змінить.

Громадськість Солонянщини

По теме: Кандидатом на «округе Царёва» зарегистрировался его бывший помощник-консультант

Народного депутата экс-регионала выбросили в мусорник

Кто боится правды в Украине? Список нардепов, голосовавших за принятие закона о клевете

Экс-член «Батькивщины» Леонид Сергиенко проголосовал «За» законопроекты, вводящие тиранию

В Днепропетровской области «полетели» районные головы

В Солонянском районе сельские огороды отдают арендатору-гаишнику

Большой земельный дерибан начинается с Днепропетровщины

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: