«Україна починається з тебе!» (ФОТО)

18 серпня 2014 о 09:58 - 3937

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


«Україна починається з тебе!» (ФОТО)

Урочисто відкрили марафон заступник голови райдержадміністрації А.В.Карпушенко, голова Апостолівської райради А.В.Савченко та Апостолівський міський голова В.М.Протеняк. Представники влади призвали громадян допомогти солдатам та засудили агресію на сході України.

Знаковим став виступ ветерана Великої Вітчизняної війни, який воював у складі частини 2-го Білоруського фронту та дійшов до Берліну, а тепер закликає побратимів-росіян не роздмухувати війну, що звучить для нього напередодні 70-річчя Перемоги нестерпним болем та просто не вкладається в голові.

Зі словами підтримки звернувся до воїнів АТО голова Апостолівського об’єднання Українського Союзу Ветеранів Афганістану С.В.Мирошниченко та зазначив, що перемога буде за нами, бо ми захищаємо свою Батьківщину.

Виступи депутата районної ради, директора ТРК «Атлант» О.О.Мудрого та директора Апостолівської ЗШ №4  Л.М. Лавріненко були пронизані болем,  патріотичним духом та вірою в перемогу, які закінчилися такими вже рідними гаслами: «Слава Україні!», «Героям слава!»

На благодійному марафоні лунали патріотичні та ліричні пісні у виконанні народних талантів району: Н.Колпак, С.Ананьєва, О.Кравчик, П Семенаса, М.Білик, О.Соколова, Н.Паламар, М.Сергєєва, Н Рибалко.

Долучилися до підтримки воїнів АТО і учасники самодіяльного хорового колективу «Оберіг» Апостолівського БК «Сучасник» (керівник В.В.Пісклова), які потужними українськими голосами заворожили присутніх, заспівавши пісні про неньку-Україну. А по закінченні виступу староста хору О.М.Рябіна зі сльозами на очах звернулася до наших воїнів та вклонилася низенько, передавши їм каравай з тризубом.

Відзначили присутні майстерний  та віртуозний виступ народного інструментального ансамблю «Зелені дубочки» під керівництвом Є.Леонова ПК «Ювілейний», які приїхали підтримати благодійний марафон з сусіднього міста Зеленодольська. 

В рамках проведення марафону була проведена акція «Напиши листа солдату», після якої листи підтримки, написані дітьми, будуть передані в самі гарячі точки АТО для наших захисників.

Окрасою марафону стали учасники зразкового ансамблю бального танцю «Пінгвінчик» (керівники Л.І.Чарова та О.В.Чарова-Кальченко), хореографічного колективу «Янголи» (керівник О.В.Новікова), учасники зразкової естрадної студії «Дар» (керівники О.В.Магера та О.О.Магера).

Ведучі марафону І.Охотницька та Р.Єгоров подякували спонсорам, що допомагали в оформленні благодійного фонду: помічнику народного депутата С.Бизову, Ю.Романченко, В.Хану, С.Мусієнко, Г.Єрмалаєвій, Т.Бегун.

В кінці заходу лічильна комісія порахувала кошти – 4.700 гривень, та завірила громадськість, що повний звіт про використання цих благодійних внесків вони зможуть побачити в репортажі ТРК «Атлант».

Відділ культури, туризму, національностей та релігій Апостолівської райдержадміністрації (в.о. начальника відділу Л.Л.Федоріна) висловлює велику подяку працівникам Апостолівського Будинку культури «Сучасник» (директор В.Г.Штефан) за проведення благодійного марафону та за небайдужість усіх учасників заходу.

Слава Україні! Героям слава!

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: