07 серпня у Дніпрі може відбутися провокація

04 серпня 2022 о 06:00 - 4698

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


07 серпня у Дніпрі може відбутися провокація

Що ховається за добрими намірами?

На 13:00 07 серпня 2022 року біля Житлового комплексу «Амстердам» відбудеться масова акція.

Про це «Лица» дізналися з Viber-групи одного з районів міста Дніпра.

«Чекаємо всіх, – йдеться у афіші-анонсі. – Акція з приводу теракту в Оленівці!!! Вимагаємо повернути наших рідних додому!!!».

На зауваження, що під час воєнного стану організація мирних зборів, мітингів, походів та демонстрацій, а також спортивних, освітніх, культурно-просвітницьких, релігійних, розважальних і видовищних масових заходів можлива лише за виключних обставин і тільки за умови їх письмового погодження, була відповідь, що дозвіл на масову акцію Дніпропетровська обласна військова адміністрація надала. Хоча після прохання про публікацію дозволу його так і не опублікували.

Нагадаємо, міський голова Дніпра Борис Філатов є багаторічним бізнес-партнером Геннадія Корбана. Нещодавно Президент Зеленський припинив Корбану громадянство України у зв’язку із набуттям іншого громадянства. На захист Корбана підписалося біля 100 осіб.

Співзасновницею Громадської організацію «Ветерани окремого загону спеціального призначення «Азов» Дніпропетровської області» є Слуцьковська Дар’я Михайлівна, колега Геннадія Корбана по Громадській раді при міському голові Борисі Філатові.

Керує ГО «ВОЗСП «Азов» Дніпропетровської області» особа, пролобійована Корбаном на посаду командира 98-го окремого батальйону територіальної оборони (м. Дніпро) 108-мої ОБрТрО Регіонального управління «Схід» Сил територіальної оборони Збройних сил України у Дніпропетровській області.

Також «Лица» повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: